Terapia działa! Poznajcie Mikołaja

Terapia i diagnoza si działa – co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Przykłady wielu dzieci, które dzięki swoim chęciom, zaangażowaniu i współpracy rodziców z terapeutą pokonały lub złagodziły objawy pewnych schorzeń są tego najlepszym przykładem.

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przedstawić Wam Mikołaja – chłopca z zaburzeniami SI, który pokonał nadwrażliwość dotykową! Jego mama napisała do nas niedawno wiadomość, która wywołała uśmiechy na ustach wśród całego personelu, szczególnie u wspomnianej niżej Pani Moniki.

“Już po jednej serii zajęć z Panią Moniką Mikołaj wystrzelił! Nadwrażliwości dłoni i stóp odeszły… a buzia się nie zamyka! Jeszcze dużo pracy przed nami, ale dzielnie ćwiczymy, powtarzamy i się odczulamy! Zimno, mokro, ślisko… nic nie szkodzi! Ziemia wszędzie… nic nie szkodzi! Nawet zapachy udało nam się przepracować!”

Nic nas tak nie cieszy, jak wspaniałe efekty i postępy u naszych podopiecznych! Jeśli nie wierzycie słowom, koniecznie zerknijcie na zdjęcia. My jesteśmy zachwyceni i naprawdę szczęśliwi! Dzięki takim maluchom nasza praca ma sens, a my zyskujemy motywację do codziennych działań.

Mikołaj, terapia działa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *