Żaneta Rusin

Cześć, jestem Żaneta Rusin

Jestem absolwentką wyższych studiów licencjackich w Wyższej Szkole Humanistyczno-Pedagogicznej w Łowiczu o specjalizacji pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studiów magisterskich na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Żaneta Rusin

Terapeuta SI

Terapeuta SI

Jestem absolwentką wyższych studiów licencjackich w Wyższej Szkole Humanistyczno-Pedagogicznej w Łowiczu o specjalizacji pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studiów magisterskich na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie o specjalności edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Ukończyłam studia podyplomowe w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie w zakresie gimnastyki korekcyjnej w wychowaniu fizycznym i zdrowotnym oraz studia podyplomowe w Centrum Integracji Sensorycznej.

Pracuję jako nauczyciel wspomagający w Szkole Podstawowej oraz terapeuta integracji sensorycznej.
Ukończyłam staż diagnostyczno- terapeutyczny dotyczący diagnozy i terapii zaburzeń integracji sensorycznej w Fundacji Okno w Warszawie.

Uczestniczyłam w wielu kursach, warsztatach, szkoleniach, które pomogły mi pogłębić moją wiedzę oraz umiejętność w pracy z dziećmi. Dzięki nim nauczyłam się jak powinna wyglądać edukacja oraz terapia najmłodszych.

W Centrum RiM cenię sobie pracę w zespole, który z chęcią dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem oraz zawsze służy pomocą.