Patrycja Szymczak

Cześć, jestem Patrycja Szymczak

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapia oraz terapeutą Integracji Sensorycznej.

Patrycja Szymczak

Terapeuta SI

Terapeuta SI

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapia oraz terapeutą Integracji Sensorycznej development and parents understandably worry about the child’s well-being and later success in school.

“Uśmiech dziecka ma cudowną moc – rozgoni wszystkie czarne chmury i nie sposób go nie odwzajemnić.” Już na początku studiów wiedziałam, że swoje życie zawodowe wiążę z pracą z dziećmi dlatego też szkoliłam się w tym kierunku i nadal mam związane z tym plany. Skończyłam kurs ndt-bobath i dalej chciałabym kształcić się w tym kierunku, aby móc pomagać coraz to młodszym pacjentom. Przede wszystkim jestem fizjoterapeutą dlatego bardzo ważne jest dla mnie indywidualne dobieranie zadań do dziecka. Prowadząc zajęcia z integracji sensorycznej staram się aby poprzez zabawę osiągać zamierzone cele. W swojej pracy korzystam z wiedzy fizjoterapeutycznej i terapii sensorycznej. Uważam, że łącząc te dwie umiejętności mogą szerzej pomagać dzieciom i docierać do nich. Powyższy cytat jest moim zawodowym mottem ponieważ, najważniejsze w pracy jest aby dzieci kończąc zajęcia wychodziły uśmiechnięte z nowymi umiejętnościami, nad którymi wspólnie pracujemy.