Agata Jastrzemska

Cześć, jestem Agata Jastrzemska

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna – specjalność: pedagogika terapeutyczna i wczesnoszkolna i posiadam tytuł magistra od 2011 roku.

Agata Jastrzemska

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna – specjalność: pedagogika terapeutyczna i wczesnoszkolna i posiadam tytuł magistra od 2011 roku. W 2006 roku ukończyłam kurs masażu o profilu rozszerzonym w zakresie masażu klasycznego, leczniczego, sportowego i relaksacyjnego (certyfikat Ministra Edukacji i Nauki). W 2010 roku ukończyłam kurs Integracji Sensorycznej I stopnia oraz w 2011 kurs Integracji sensorycznej II stopnia organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej (PSTIS) zakończony otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego uzyskanie uprawnień do diagnozy, planowania i prowadzenia terapii integracji sensorycznej. Natomiast w 2014 roku ukończyłam szkolenie pt. „Podstawy obsługi systemu EEG DigiTrack Biofeedback i prowadzenia treningów EEG Biofeedback” . Swoją wiedzę poszerzam biorąc udział w konferencjach, szkoleniach oraz webinarach z zakresu Integracji Sensorycznej, terapii dzieci oraz rehabilitacji.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując od 2011 roku na stanowisku terapeuty Integracji Sensorycznej w poradni rehabilitacyjnej oraz szkole podstawowej. W 2015 roku swoje życie zawodowe związałam z Centrum RIM. W ciągu kilkunastu lat pracy nauczyłam się cierpliwości, obycia z pacjentem, spokoju oraz opanowania. Najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do małego pacjenta oraz jego potrzeb. Myślę, że moimi dodatkowymi atutami są komunikatywność i otwartość. Z natury jestem osobą empatyczną i potrafię słuchać, co zauważyłam jest bardzo ważne w tym zawodzie.