Magdalena Srebrowska

Cześć, jestem Magdalena Srebrowska

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (specjalizacja: psychologia kliniczna). Ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

Magdalena Srebrowska

Psycholog

Psycholog

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (specjalizacja: psychologia kliniczna). Ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Uczestnik Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej „INTRA”. Przez kilka lat związana z Fundacją Manzana, w której jako trener realizowała warsztaty psychologiczne dla dzieci i młodzieży. Przez ostatnie dziesięć lat współpracowała z przedszkolami czuwając nad prawidłowym rozwojem dzieci, prowadząc konsultacje i szkolenia dla rodziców, oraz terapię dla dzieci z orzeczeniami. Uczestniczka licznych szkoleń psychologicznych dotyczących pracy z dziećmi z trudnościami rozwojowymi, w szczególności z zaburzeniami ze spectrum autyzmu (m.in. w Fundacji „Synapsis” i „Krok po kroku”).

W Niepublicznej Poradni Psychologicznej RiM pracuje od momentu jej powstania. Zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci, terapią, konsultacjami dla rodziców oraz współprowadzi Trening Umiejętności Społecznych.