Dominika Konopka

Cześć, jestem Dominika Konopka

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (specjalizacja: psychologia kliniczna i osobowości) oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie na kierunku Psychodietetyka.

Dominika Konopka

Psycholog, Psychodietetyk

Psycholog, Psychodietetyk

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (specjalizacja: psychologia kliniczna i osobowości) oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie na kierunku Psychodietetyka. Dodatkowo ukończyłam również kurs prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych, staż Terapeuty Cienia oraz behawioralny Trening jedzenia. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując min. w przedszkolach terapeutycznych oraz integracyjnych prowadząc terapie indywidualne oraz zajęcia TUS dla dzieci z zaburzeniami rozwoju.

W pracy z małymi pacjentami kładę duży nacisk na prawidłowy rozwój społeczno-emocjonalny aby zapewnić dziecku jak najlepsze warunki do rozwoju i ułatwić zawieranie satysfakcjonujących relacji z innymi osobami. Interesuje mnie również sfera odżywiania dziecka, ponieważ prawidłowe żywienie jest jednym z czynników zapewniających optymalny rozwój dziecka ale również obniża ryzyko występowania różnych chorób tj. cukrzyca, otyłość lub inne zaburzenia organizmu wynikające z niedostarczania odpowiednich składników odżywczych.