Poradnia

Poradnia

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna RiM

W Centrum Rehabilitacji i Mowy doświadczony i kompetentny sztab specjalistów i lekarzy każdego dnia dokonuje diagnoz oraz prowadzi terapie, zajęcia i rehabilitacje z dziećmi i osobami dorosłymi.  Nasz zespół to grupa skutecznych i przyjaznych specjalistów. Poradnia psychologiczno pedagogiczna Pruszków to szczególne miejsce. Bardzo staramy się, by nasi Goście i Pacjenci już od progu czuli miłą, ciepłą i rodzinną atmosferę tego miejsca.

Poradnia psychologiczno pedagogiczna Pruszków

Poradnia dziecięca Pruszków (Centrum Rehabilitacji i Mowy) oferuje szeroką gamę usług diagnostycznych. W naszej placówce pracuje sztab wysoko wykwalifikowanych i przyjaznych dzieciom specjalistów, którzy nieustannie podnoszą poziom swoich kompetencji zawodowych. Poradnia psychologiczno pedagogiczna Pruszków, to lekarze, którzy każdego dnia z prawdziwym zaangażowaniem prowadzą terapię oraz pracują z dziećmi i dorosłymi na oddziałach rehabilitacyjnych Ma to na celu postawienie odpowiedniej diagnozy oraz zaoferowanie każdemu pacjentowi indywidualnego planu leczenia, dostosowanego do rodzaju jego schorzenia i cech szczególnych, wynikających z jego stanu ogólnego.

Poradnia psychologiczna Pruszków – Kompleksowa diagnostyka

Poradnia psychologiczno pedagogiczna Pruszków oferuje kompleksową diagnostykę zaburzeń, takich jak : zaburzenia rozwoju, mowy, zachowań psychicznych, narządu ruchu, integracji sensorycznej, słuchu i wielu innych zaburzeń wieku dziecięcego. Konsultacje prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze. Poradnia dziecięca Warszawa to specjaliści, którzy udzielą wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania oraz postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Świadczymy usługi w zakresie:

Zobacz też: poradnia dietetyczna Pruszków

Jeśli nasuwają się Państwu jakieś pytania dotyczące terapii i konsultacji w naszym Centrum, macie wątpliwości lub nie jesteście czegoś pewni, prosimy o kontakt. Niektóre czynności i procesy diagnostyczne lub dotyczące samego funkcjonowania różnego rodzaju terapii mogą wydawać się skomplikowane lub bezsensowne czy żmudne. Prosimy pamiętać, że zapewniamy Państwu pomoc na każdym etapie współpracy. Zadbajcie o rozwój swojego dziecka w Centrum Rehabilitacji i Mowy!

Poradnia RiM prowadzi zajęcia w ramach WWR (Wczesne Wspomaganie Rozwoju). Jeśli chcecie Państwo skorzystać z zajęć w ramach WWR należy się z nami skontaktować telefonicznie lub osobiście.

Diagnozujemy:

 

  • zaburzenia rozwoju typu: autyzm, zespół Aspergera
  • zaburzenia mowy: opóźniony rozwój mowy, afazje, dyzartrie, mutyzm, zaburzenia artykulacji, zaburzenia mowy zw.z niedosłuchem
  • zaburzenia zachowania: ADHD
  • zaburzenia psychiczne
  • zaburzenia narządu ruchu
  • zaburzenia integracji sensorycznej
  • zaburzenia słuchu
  • i inne zaburzenia rozwoju

Prowadzimy terapię: