Fizjoterapia Pruszków

Lekarz rehabilitacji - Dr Andrzej Sadowski

Doktor nauk medycznych, specjalista rehabilitacji chorób narządu ruchu, chirurg, dyplomowany instruktor terapii manualnej. Lekarz praktyk używający technik medycyny manualnej na codzień. Bezpośredni uczeń Profesora Karela Lewita z Pragi. 35- letnie doświadczenie w nauczaniu terapii manualnej w środowisku fizjoterapeutów i lekarzy. Były wieloletni wiceprezes Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej.Pracował w Instytucie Reumatologii w Warszawie. Redaktor naukowy i tłumacz podręczników z zakresu rehabilitacji i medycyny manualnej.

Diagnozuje i leczy pacjentów z chorobami i bólem w obrębie kręgosłupa oraz stawów kończyn.

Dr Andrzej Sadowski

Fizjoterapia to dyscyplina, której głównym celem jest likwidowanie skutków lub łagodzenie procesów wielu chorób i ich następstw, zapobieganie im oraz przywracanie sprawności ruchowej człowieka na przestrzeni całego jego życia.

Fizjoterapia ma za zadanie rozwijać, utrzymywać i przywracać maksymalne zdolności ruchowe i funkcjonalne człowieka. Dziedzina ta zajmuje się więc wykrywaniem i przywracaniem w jak najpełniejszym zakresie potencjału czynności ruchowych w sferach promocji zdrowia, prewencji, leczenia i rehabilitacji

tel: 664 246 890

email: biuro@centrum-rim.pl

Dlaczego warto skorzystać z wizyty u fizjoterapeuty właśnie u nas?

Nasi fizjoterapeuci to doświadczeni i wyedukowani specjaliści. Podejmowane działania opierają na wiedzy i wieloletniej praktyce, dzięki czemu rzetelnie wykonują swoją pracę. Ponadto, nieustannie kształcą się i szkolą podczas certyfikowanych kursów.

Skuteczność usług naszych fizjoterapeutów jest bardzo wysoka. Każdego dnia pomagamy wielu Pacjentom rozwiązywać problemy związane z utrudnieniami w czynnościach ruchowych, dzięki czemu wychodzą oni z naszego Centrum uśmiechnięci, zrelaksowani i pewni, że oddali swoje ciało we właściwe ręce.

Rehabilitacja każdego Pacjenta jest regularnie monitorowana, dzięki czemu nasi specjaliści zawsze mają przed oczami aktualne wyniki, rezultaty i ewentualne zmiany zachodzące w ciele Pacjenta.

Najczęściej stosowany podział fizjoterapii:

  • terapia manualna (to oddziaływanie bodźców kinetycznych i mechanicznych na ludzkie ciało),
  • hydroterapia (oddziaływanie leczniczych kąpieli na organizm),
  • kinezyterapia (działanie ruchu),
  • klimatoterapia (oddziaływanie na ludzki organizm specyficznego klimatu),
  • balneoterapia (wpływ naturalnych czynników),
  • masaż leczniczy (efekt działania bodźców mechanicznych).

Warto pamiętać, że prawidłowo dobrane zabiegi zwiększają wydolność organizmu, pobudzają go do bardziej efektywnej walki z chorobą i oddziałują na produkcję hormonów.

Służymy Państwu pomocą

Jeżeli nasuwają się Państwu jakieś pytania dotyczące fizjoterapii, macie pewne wątpliwości lub nie jesteście czegoś pewni, prosimy o kontakt. Niektóre czynności i procesy diagnostyczne lub dotyczące samego funkcjonowania różnego rodzaju terapii mogą wydawać się skomplikowane lub żmudne. Prosimy pamiętać, że zapewniamy Państwu pomoc na każdym etapie współpracy.

F